شرایط و قوانین آژانس مسافرتی پا به پا سفر شرایط و قوانین آژانس مسافرتی پا به پا سفر ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

شرایط و قوانین بهره گیری از سرویس ها و خدمات شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری پا به پا سفر

 

خدمات و محتوای ارائه شده توسط وب سایت پا به پا سفر برای به کارگیری‌ در این وب سایت جمع آوری می شوند. سوءاستفاده از اطلاعات، متون، عکس ها، نقشه ها، طرح ها، لوگو و... به هر نحو از این وبسایت پیگرد قانونی دارد و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی اجازه استفاده سوء از مطالب شرکت پا به پا سفر را ندارد.

 

نگارش مطب ها و عناوین این وب سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و آدرس اینترنتی وب سایت پا به پا سفر و لینک به محتوای ذکر شده مجاز است و رسان های کاغذی، با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان وب سایت مجاز به این کار می باشند.

 اطلاعات شخصی کاربران به وسیله ی وب سایت پا به پا سفر با هیچ مجموعه ی دیگری به اشتراک گذاشته نمی شود و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد روشن در قانون، می توانند به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

وب سایت پا به پا سفر همسو با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی در حال فعالیت می باشد.
 
هرگونه سوء استفاده از نام پا به پا سفر، وب سایت پا به پا سفر، انجام مکاتبات از زبان یا با طرفیت پا به پا سفر و یا استفاده از اسم های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد کند ممنوع بوده و با شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه های رسیدگی به 'جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و همچنین اطلاع رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگیری میباشد

 

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است و بلیط ها توسط آژانس پا به پا سفر صادر می گردد.

شما به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

(0/0)

نظرات

ارسال دیدگاه

لغو پاسخ