پرواز داخلی

مزایای خرید بلیط هواپیما از پا به پا ۲۴

یکی از مهمترین مزایای خرید بلیط هواپیما از ( پا به پا 24 ) بهره‌مندی از فیلترهای هوشمند جستجو است که در آن امکان مرتب‌سازی بلیط‌ها بر اساس پارامترهای قیمت، ساعت حرکت، شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی و... وجود دارد. بدین ترتیب می‌توانید در کمترین زمان بلیط ارزان هواپیما را برای سفرهای خود پیدا کرده و خریداری نمایید. یکی دیگر از مزایای استفاده از بلیط هواپیما پا به پا عدم نیاز به هیچگونه مراجعه حضوری و ثبت نام در سایت است که تنها با وارد کردن مبدا، مقصد و تاریخ پرواز صورت می‌گیرد. البته عضویت در سامانه  ( پا به پا 24 ) به شما امکان بهره‌مندی از یک پنل اختصاصی می‌دهد که با آن قادر به مشاهده بلیط‌های خریداری شده، پیگیری و حتی استرداد آنلاین آن‌ها خواهید بود. همچنین می‌توانید اعتبار پنل خود را برای خریدهای بعدی شارژ کنید تا دیگر نیازی به پرداخت مجدد از کارت‌های عضو شتاب نداشته باشید. در نهایت قابل ذکر است سامانه فروش بلیط هواپیما ( پا به پا 24 ) با در اختیار داشتن تیمی مجرب از کارشناسان فروش، به صورت تمام وقت پاسخگوی خریداران خواهد بود و در تمامی مراحل سفر همراه شماست.

رزرو بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با  ( پا به پا 24 ) می‌توانید از معتبرترین و بهترین شرکت‌های هواپیمایی مانند ماهان ایر، کیش ایر، معراج ایر، ایران ایر، آسمان ایر، هواپیمایی کاسپین و زاگرس بلیط هواپیما خریداری کنید. هرکدام از این ایرلاین‌ها ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد خود را دارند و از محبوب‌ترین شرکت‌های هواپیمایی شناخته می‌شوند.

 

نکات مهم در خرید بلیط به صورت آنلاین

امکان استفاده از تقویم قیمتی: در خرید اینترنتی از سایت بلیط هواپیما pabpa24 می‌توانید از تقویم قیمتی بهره ببرید که ارزان ترین بلیط های هواپیما را در مسیر و حوالی تاریخ انتخابی نشان می‌دهد. برای این کار ابتدا مبدا و مقصد خود را در بخش خرید بلیط هواپیما وارد کنید سپس بر روی تاریخ پرواز کلیک نمایید. بلیط‌هایی که هزینه‌ی کمتری دارند با رنگ سبز علامت‌گذاری می‌شوند.

 

خرید بلیط های چارتری: برخی از بلیط‌های هواپیما وجود دارند که با هزینه‌ی کمتری نسبت به سایرین ارائه می‌شوند و فقط در مسیرهای مشخصی وجود دارند. این بلیط‌ها را با عنوان بلیطه هواپیمای چارتری می‌توانید از ( پا به پا24 ) تهیه نمایید و هزینه‌های سفر خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید. برای این کار ابتدا مبدا، مقصد و تاریخ پرواز خود را انتخاب کرده و بر گزینه جستجو کلیک نمایید. در لیست نمایش‌داده شده بلیط‌های سیستمی و چارتری را به همراه ظرفیت آن‌ها مشاهده خواهید کرد. بدین ترتیب می‌توانید رزرو بلیط هواپیما خود را در زمان و مسیر مورد نظر به سادگی در میان انواع پروازهای داخلی و خارجی جستجو نموده و آن را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه نمایید.

 

استرداد آسان بلیط هواپیما: یکی از دغدغه‌های همیشگی مسافران نحوه کنسلی بلیط بدون دردسر شناخته می‌شود که ( پا به پا 24 ) شرایط آن را مهیا کرده است. برای انجام آن تنها باید به پنل کاربری خود در سایت وارد شوید و بلیط هواپیمای خود را در لیست انتخاب نمایید. گزینه درخواست کنسلی را انتخاب کرده تا نهایت پس از گذشت 72 ساعت وجه به حساب شما واریز شود

گالری تصاویر